Odlični mladi plesalci Kluba KUŠ NI ME so priplesali srebro in bron

svetovni plesni festival

svetovni plesni festival Foto: Nika Zorič

Člani Kluba KUŠ NI ME so se 27.- 28.10.2018 odpravili na svetovni plesni festival WORD DANCE TALENT CUP BERGAMO MILANO.

Na plesni festival so se uvrstili meseca maja, ko so na evropskem prvenstvu v Zagrebški Areni priplesali svoje nominacije.
Odpravili so se s 45 plesalci iz Rogaške Slatine, Šmarja pri Jelšah, Maribora in Miklavža na Dravskem Polju.
Pomerili so se v dveh skupinskih in dveh posamičnih koreografijah, ki so jih gledalci lahko v živo spremljali tudi preko life streama.

Koreografija v postavitvi 30 plesalcev iz Rogaške Slatine in Šmarja pri Jelšah z naslovom Marionete pod koreografskim vodstvom Barbare Marčič Lavrič, je v kategoriji HIP-HOP PRODUCTION Juniors osvojila odlično 3.mesto.

Solistka TINA STRAŠEK iz Rogaške Slatine je osvojila 2.mesto, v kategoriji HIP-HOP solo, mentorice Barbare Marčič Lavrič.

Srebro so domov odnesli tudi plesalci iz Miklavža na Dravskem Polju in Maribora, in sicer v postavitvi 14 plesalcev in kategoriji HIP-HOP SHOW formacija Juniors, pod koreografijo z naslovom BAD MONEY pa se je podpisala Maja Štefan.
V klubu so na svoje plesalce upravičeno ponosni, seveda pa tudi mi, zato jim na tem mestu še enkrat čestitamo za vrhunske nastope!

Značke: #plesalka #medalja